АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Стартувало опитування на визначення народного губернатора Львівщини

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Стартувало опитування на визначення народного губернатора Львівщини

В соціальних мережах ВКонтакті та Facebook стартувало опитування на визначення народного губернатора Львівщини, повідомляють в ГО «СПАС».

 

Опитування вконтактах анонімне, на фейсбук ні. Серед кандидатів громадські діячі Львівщини. Саме опитування триватиме 10 днів. Далі громадські активісти мають бажання спробувати проводити такі опитування на вулицях Львова. Результати будуть надіслані поштою Президенту України Петру Порошенкові.

Склад кандидатів наступний: Іван Гарат з БФ Спадщина митрополита Шептицького, Іван Ільків з УНСО, Зиновій Бермес з Асоціації роботодавців Львівщини, Остап Стахів з Ідея нації, Олексій Кучеренко з Самопоміч, Олег Пилипенко з ГО «СПАС», Юрко Антоняк з Зарваницька інціатива.

ГОЛОСУВАТИ МОЖНА ЗА ПОСИЛАННЯМ:  вконтактах https://vk.com/id48436005?w=wall48436005_590 та фейсбук https://www.facebook.com/groups/206778129354295/?fref=ts

«Львівщина вже не перший рік має проблеми з пошуком керівників обласної адміністрації. Сьогодні, коло ймовірних кандидатів зменшилось, оскільки люди не хотять бачити губернатором колишнього корупціонера або політичних скандалістів. Ми запропонували свій перелік народних кандидатів, від громадськості.

Подивимося, що з того вийде. Результати обов’язково опублікуємо та надішлемо Президенту України. Львівяни мають бачити альтернативу!», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.