АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Українці-не китайці

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

 
    З відкритим листом до Голови Китайської Народної Республіки, сьогодні звернувся історичний письменник Олег Пилипенко:
    «У світлі останніх важливих подій у Світі, висилаю Вам разом з цим листом землю та стріляну гільзу від патрона автомата АК-74, зі села Троїцьке Попаснянської міської громади Сєвєродонецького району Луганської області в Україні.
 
    Село Троїцьке окуповано військовими РФ після падіння міста Попасна, 20 травня минулого року.
    Земля та гільза – це своєрідне нагадування Вам. Українці не китайці! Наш народ зі зброєю обороняє землю своїх пращурів!    Українцям важко зрозуміти більш ніж сторічне приниження китайського народу Айгуньським, Тяньцзінським, Пекінським, Санкт-Петербурзьким договорами.
    В Україні багата флора та фауна. Ще донедавна, українським лісостепом блукали стада європейського бізона, велетенського тура, дикого коня тарпана. А ось страуси в Україні ніколи не жили. 
    Українці – не китайці! Врахуйте це!».
    На думку автора листа, відомий китайський революціонер та партайгеносе, а сьогодні фактично президент Китаю, а ні трішки не розуміє етимологію війни в Україні. Разом з тим, пан Сі Цзіньпін, чомусь ігнорує історичні образи китайського народу, які Москва завдала низкою договорів кінця 19 століття.
    «Чужого шукаючи - своє загубив. Такі прислів’я не просто так з’являються в історичній науці», - прокоментував свій лист історичний письменник, Олег Пилипенко.
Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.