АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Суддя Стрепко підтримав флешмоб поліції?

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Львів

Суддя Личаківського районного суду міста Львова, Стрепко Назар Любомирович, мабуть підтримує «тихий» страйк поліціянтів!чинухи

Зарплатня у патрульній поліції практично не змінювалася з 2019 року та становить приблизно 13-14 тисяч гривень. Натомість ціни в Україн

і за цей час значно підвищилися. Патрульні вимагають підвищити їм зарплатню. Страйк поліції, який триває з 20 грудня, назвали «тихим» або ж «італійським страйком», оскільки відбувається він без зайвої публічності через флешмоб. Коротка суть флешмобу полягає в тому, що тепер поліцаї складають протоколи виключно на грубі правопорушення – статті 130 і 124 КУпАП. За умови дрібного правопорушення – поліціянти користуються своїм правом на усне попередження.

Президент вже доручив уряду збільшити зарплати працівникам системи МВС усіх категорій на 10%. Натомість суддя Назар Стрепко, очевидно налаштований більш рішуче! 21 січня в залі суду він заявив, що поліція не правильно складає протоколи про адміністративне правопорушення за ст.173-2 КУпАП та таку адміністративну справу він закриває. Цікаво, чи знають про такі ініціативи правосвідомого судді у Головному управлінні Державної казначейської служби України у Львівській області, але, мабуть у Вищій раді правосуддя скоро розберуться.

«Цікаво, що справу суддя Стрепко Назарій тримав в руках не менше як 4 рази. Перший раз коли приймав справу до розгляду. Потім 2 рази відкладав та перепризначав дату засідання. І нарешті з 4 разу, наш дотепний суддя у якійсь дивний спосіб помітив розбіжності у фабулі протоколу та викладених обставинах справи. І ось тоді обуренню відмінного знавця ст. 251 КУпАП не було меж!

Виявляється, поліція використала навіть неправильний шаблон. Протокол нікчемний, беззмістовний!

А факт правопорушення напевно інспектору приснився?

Юду зігріли 30 срібняків, Пак Кин Х’є – помилування, Станіслава Пушкаря - 0,7 літра екстракту кореня женьшеню на медові, три пляшки по 0,5 літра женьшеневої горілки! Що ж підігріває такі жорсткі принципи суддівської етики у Назара Стрепка?

Мабуть любов до Батьківщини!», - пояснив власну позицію свідок по справі №: 463/14649/21 від 24.12.2021, Олег Пилипенко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.