АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Електронний квиток для депутатів

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Львів

Власну пропозицію впровадження новітніх іноваційних підходів у місцевому самоврядуванні висловив громадський діяч Олег Пилипенко, повідомляють в ГО «СПАС».чинухи

Олег Пилипенко запропонував Львівській міській раді впровадити проект «ПівеньКарт», щоб міські обранці змогли об’єднати в такій іноваційній електронній системі функціонал системи голосувань «Віче», електронного квитка для пільгового проїзду в міському транспорті та онлайн-банківської системи.

Саме на «ПівеньКарт», за задумом автора мали б поступати кошти від міського голови, «Donate» для обранців громади Львова під час сесійних засідань. Монетизація неправомірних вигод для міських депутатів, на думку Олега Пилипенка є передовим рішенням і тому на часі.

Іванич

Не зважаючи ні на що, любому примищенню потрібні гарні, або можливо практичні штори. Переглянути повний каталог штор від українського виробника можна -=тут=- !

Також, посилання на де-які каталоги спеціальних штор:

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.