АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Визначили переможців «Педагог 2019»!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Львів

У Львові відзначили 55 учителів, 35 вихователів дошкілля та 10 працівників позашкілля, які стали переможцями конкурсу в рамках програми «Успішний педагог».Kic

Тепер на 100 львівських педагогів чекає чимала грошова винагорода у 25 тисяч гривень з міського бюджету.

 

На участь у програмі подався 161 педагог львівських закладів освіти, які були висунуті педагогічною радою, батьківською або учнівською громадою. Правда слід зазначити, що кожний освітянин мав право також і самостійно висунути свою кандидатуру. Всі претенденти до участі у програмі подавали заяву, мотиваційний лист і протокол конференції закладу освіти.

Серед переможців є фахівці з різних предметів. Це і вчителя фізики, і біології, і української мови та літератури, англійської мови, історії та навіть хореографії. Але що напевно найбільш важливо в реаліях сьогодення, одним з переможців є вчитель з предмету «Захист Вітчизни»!

Кіц Олег Ігорович досвідчений старший офіцер резерву Збройних Сил України, срочну службу проходив ще в часи суворої радянської дідовщини, служив в різних соціально-побутових, суспільно-політичних і кліматичних умовах в Європі та Азії, також пройшов посилену підготовку для участі у конфлікті в Нагірному Карабаху.

«Вважаю, що саме такі фахівці як Кіц Олег Ігорович можуть якісно викладати ази такої важливої дисципліни як «Захист Вітчизни»!

Публіка яка вчить наших дітей базисних основ військової справи - дуже різношерстна. Серед львівських вчителів предмету «Захист Вітчизни» є і уклоністи від строкової служби в армії, є і уклоністи від повісток військкомату у 2014-2015 роках. Мені соромно що такі уклоністи у нашому суспільстві взагалі існують, а виявляється що вони ще вчать наших дітей ставати хоробрими захисниками власної Батьківщини, а окремі уклоністи навіть сідають за написання підручників. Гидко та й годі. Але це не їх біда. Це проблема просякнутої фальшем владної системи в Україні і патріотично-радісних

виборців які тішаться своєю відміткою у виборчому бюлетені.

Чудово що освітяни з понад 15-річним педагогічним стажем самовідданої праці отримують врешті визнання! Хоча навіть пересічному студенту політолії зрозуміло, що Андрій Садовий готується до мерських перегонів 20-го року. А тут без належної уваги до львівських освітян і діячів культури не обійтися», - прокоментував голова ГО «СПАС» Олег Пилипенко!

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.