АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

В будинку офіцерів презентували книгу про Хмельницького!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Львів

Вийшов друком історичний роман Олега Пилипенка «Хмельницький – князь сарматський». Презентація патріотичної книги відбулася в окружному будинку офіцерів.twoo

Саме видання, як стверджує автор роману - не комерційне. Іншими словами, ви не побачите у вільному продажі цю книжку, натомість легко віднайдете «Хмельницький – князь сарматський» у бібліотеках Львівщини.

«Я відразу орієнтувався на некомерційний проект. Доба Хмельниччини – дуже особливий і ключовий час становлення національної держави українців. Більше того, в козацькій державі прагнули регіонального лідерства, створення своєрідної дуги більших та менших державних утворень від самих Балкан, яких мало поєднувати християнство Східного обряду. Державотворчі ідеї, які в XVII ст. намалював на геополітичному тлі Східної Європи геній Богдана Хмельницького суттєво впливають на Україну і по сьогоднішній день. Я не буду зараз вдарятися у подробиці. Я просто хочу сказати, що мене цікавив широкий загал. А прості люди зараз не купують книги, їм треба з останніх коштів платити комуналку і купляти хліб. Тому основна частина накладу була мною безкоштовно передана у Львівську національну наукову бібліотеку ім. Стефаника для розміщення в бібліотеках Львова та Львівщини. Іншу частину я через спеціалізовані громадські організації скерував в зону проведення АТО і в госпіталі для дозвілля поранених бійців, передав у львівський обласний військкомат для оновлення книжкових фондів бібліотек військових частин.

Мені дуже приємно, що фінансово-матеріальну підтримку для друку книги надав секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило, також громадські діячі Львівщини: Андрій Федчишин, Андрій Козицький, Олександр Рудаков, Павло Маковський, Юрій Теклюков і Фляк Ярослав. Але на мій превеликий подив, на заклик підтримати видання патріотичної книжки не відгукнулося жодне велике підприємство Львівщини. Серед них «Фуджікура Аутомотів Україна Львів» і ПрАТ «Компанія Ензим», Світоч «Нестле Україна» і ТМ «Родинна ковбаска». Проігнорували прохання допомогти українській книзі безкоштовного розповсюдження і народні депутати України, вочевидь благодійних добрих справ у них вистачає…», - прокоментував автор книги, Олег Пилипенко.
Вихідна інформація про книгу наступна:

Удк 821.161.2-311.6"20":[94:355](477)"16"(092)
ББК Ш5(4Укр)6-644.2+Т3(4Укр)442-8 Хмельницький
П 324
ISBN - 978-966-1594-09-7

Фото Олега Пилипенко.

Фото Олега Пилипенко.

Фото Олега Пилипенко.

Фото Олега Пилипенко.

Фото Олега Пилипенко.

 

Авторські права 2020 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.