АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

До поранених бійців АТО – з книжкою!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Львів

Сьогодні ініціативу групи волонтерів «Книжкова сотня» підтримав львівський письменник – Олег Пилипенко. Бібліотека, яка зі слів координаторів «Книжкова сотня» вже налічує кілька тисяч книг, поповнилася виданням львівського автора «Львів назавжди зі мною».

Книжкова сотня вже третій рік поспіль проводить збір книжок для поранених бійців в зоні АТО. У добиранні жанрів книг волонтери насамперед керуються реальними побажаннями самих войнів. Неабияким попитом користується пригодницька література, історичні твори та спеціалізовані видання військової тематики. Також звичайно і детективи та фентезі. Серед читачів у військовій формі, можна віднайти і як справжніх поціновувачів науково-технічної літератури, так і любителів романтичних віршованих рядків.

Свою волонтерську місію координатори «Книжкова сотня» розпочали під час проведення Форуму видавців у Львові. Пригадують, як відвідувачі, так і самі автори почали приносити їм книги. Так у громадських активістів в наметі з’явилися топ-новинки української літератури 2015 року: "Аеропорт" Сергія Лойко, "Сильне ім’я Надія" Надії Савченко, нові твори Василя Шкляра та Левка Лук’яненка, збірки Анастасії Дмитрук та Марії Матіос, тощо.

"Усіх нас згуртував потяг до якісного читання, а також бажання забезпечити хорошими і потрібними книгами наших солдатів", – прокоментувала початок діяльності одна з координаторів волонтерської групи Людмила Біда.

Нагадуємо, раніше громадські активісти ГО «СПАС» відправили книгу «Львів назавжди зі мною» в Луганську і Донецьку адміністрації, для читачів населених пунктів на лінії розмежування. ( читати тут )

«Сьогодні я міг лише пожалкувати, - що не знав про існування Книжкової сотні раніше!», - прокоментував свою співпрацю з волонтерами «Книжкова сотня» письменник Олег Пилипенко.

PylypenkoOleh

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.