АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

У львівській освіті неписемні керівники?

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Львів

Завідувача дошкільного навчального закладу №45, Шергіну Наталію Михайлівну притягнуто до дисциплінарної відповідальності, повідомляють в ГО «СПАС». Із змісту Наказу №161р від 06.04.2017 р. управління освіти Львівської міської ради, стало відомо, що Шергіній Наталії Михайлівні була виголошена догана. Були порушені норми чинного законодавства, а саме: ЗУ «Про доступ до публічної інформації», ЗУ «Про інформацію», Положення про дошкільний навчальний заклад, посадову інструкцію завідувача ДНЗ.

Нагадуємо, ДНЗ №45 розташований за адресою: м. Львів, вул. Родини Крушельницьких, 23. Завідувач ДНЗ №45 з 2009 року, - Шергіна Наталія Михайлівна.

За останні 4 роки, з ДНЗ №45 було звільнено 9 вихователів, з 16 осіб, звільнених за цей період. А батькі, чиї діти відвідують садочок №45 знаходяться у безперервному конфлікті з завідувачем закладу. В поточному році, в дитсадочку припинений набір в ясла.

«Ми отримали листа з ДНЗ №45. Щоправда не за підписом завідувача дитсадку Шергіної Наталії Михайлівни, а за підписами трудового колективу. В листі працівники ДНЗ №45, начебто натхненні власною повагою до керівника та її успіхів, просять не втручатися в роботу закладу. Хоч я вважаю, що це дуже низько, організовувати написання виправдального листа залежними від себе працівниками. Тим не менше, якість роботи Шергіни Наталії Михайлівни на своїй посаді, була оцінена управлінням освіти доганою.

Серед порушених норм чинного законодавства є і ЗУ «Про доступ до публічної інформації». То що, працівники львівської освіти неписемні? Чи так важко відповісти на запит? Здається кадрова політика у львівській освіті продовжує збирати власні Оскари. То якісь бездипломні Огури, то тепер якісь неписемні Шергіни…

Що характерно, і за останніх кілька років практично стало стандартом висловлювання Львівської міськради в соц.мережах. За опального керівника дитсадочка, Шергіну Наталію Михайлівну, у мережі фейсбук, заступалися невідомі нікому люди: Олег Лисак і Оксана Кулык (Оксана Кудик). На сторінках їх акаунтів не значиться жодної особистої та контактної інформації. Невідомо ні про їх освіту, ні про місце проживання, ні про вік, ні про посаду. Іншими словами, ці особи просто боти. Але ці невстановлені особи виклали, а значить мають доступ, в фейсбук фото наказу про догану і фото скарги на завідувача ДНЗ ГО «СПАС» з штампом вхідної кореспонденції Львівської міської ради. Та понароблювали купу галасу з використанням підліткової лексики.

З такою діяльністю утаємничених осіб в соцмережах і ворогів не треба. Це коли самі себе викривають і самі демонструють власний рівень на широкий загал. Сміх та й годі!», - прокоментував голова правління ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Фото Оксаны Кулык. 

           Оксана Кулык (Оксана Кудик)                                           Олег Лисак

Фото Оксаны Кулык.

Фото Оксаны Кулык.

Авторські права 2020 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.