АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

У Львові з «УкрОборонПром» налагоджують громадський діалог!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Львів

Відкритий діалог та співпрацю з львівськими підприємствами державного концерну «УкрОборонПром» налагоджує комісія з питань дотримання законності у військовій сфері Консультативної ради (групи) громадських фахівців при прокуратурі Львівської області.Фото Ренесанс Збройних Сил України.

За повідомленням представників Консультативної ради, вже підготовлені відповідні офіційні листи підприємствам «УкрОборонПром» у м. Львові.
«У Львові є шість підприємств ДК «УкрОборонПром». Це: «Львівський бронетанковий завод», «Львівський державний завод «ЛОРТА», «Львівський радіоремонтний завод», «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод», «Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут», державне науково-дослідне підприємство «КОНЕКС». Кожне з них випускає свій кінцевий продукт.

«Львівський бронетанковий завод» проводить капітальний ремонт танків, танкових тягачів, інженерних машин, виробляє продукцію для народного господарства.

«Львівський державний завод «ЛОРТА» володіє виробництвом: виробів до ЗРК С-300, авіаційної та бронетанкової техніки; бортової апаратури (радіотелеметрій передачі на наземну станцію інформації про місцезнаходження повітряного об’єкта, апаратури управління, розташованої на космічних апаратах, радіоприймачів надвисокочастотного діапазону, апаратури формування команд управління для вертольотів); радіолокаційних станцій; наземної апаратури (апаратури формування команд управління для танків і бронетранспортерів, цифрових обчислювальних систем і апаратури контролю зенітно-ракетних комплексів); ремонтних станцій, призначених для забезпечення робіт з технічного обслуговування і ремонту цифрових обчислювальних систем зенітно-ракетних комплексів; радіовимірювальної апаратури (осцилографів СI-83, СI-99, СI-104, 1101, 1204 зі смугою пропуску від 5 до 500 МГц); телефонних апаратів; блоків живлення; пральних машин.

«Львівський радіоремонтний завод» проводить капітальний ремонт радіолокаційних станцій розвідки повітряних цілей (П-18, ПРВ-16, ПРВ-13, НРЗ-4П НРЗ-6П, АМУ П-19, АМУ П-14, АМУ 5Н84А, РЛС зенітно-ракетних комплексів С-125, С-75.

«Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» ремонтує авіаційну техніку військового призначення. Спеціалізація заводу – фронтові винищувачі і винищувачі-бомбардувальники типу “МіГ”.

«Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут» розробляє і впроваджує нову техніку в області радіолокації і радіотехнічних систем для різних цілей у широкому діапазоні хвиль до 95 ГГц і інформаційно-керуючих систем для наземних транспортних засобів устаткування з передачею Замовнику комплектної технічної документації, експериментальних і дослідних зразків, проведення консультацій та навчання персоналу Замовника.

Державне науково-дослідне підприємство «КОНЕКС» розробляє та виготовляє бортову апаратуру для космічних апаратів. А саме: створює програмно-апаратні комплекси приймання, реєстрації та обробки телеметричної інформації; виробляє обладнання для обробки даних дистанційного зондування Землі та управління антенними системами; виробляє багатоспектральні сканери дистанційного зондування Землі з космосу у видимому і інфрачервоному оптичних діапазонах; виробляє бортові пристрої збирання, накопичення та компресії інформації; виробляє контрольно-вимірювальну апаратуру.

У 2014-му, на танковому та авіаремонтному заводах правоохоронцям довелося проводити розслідування. Важливо, щоб у наш нелегкий час протистояння з військовою машиною РФ у лісостепах Донбасу, подібного більше не повторилося.

Зрештою, на військових заводах у Львові цікаво все. Умови, проблеми, кадрова політика, перспективи. А можливість інвестицій в ВПК на Львівщині є дуже і дуже висока», - прокоментував заступник голови з питань дотримання законності у військовій сфері Консультативної ради (групи) громадських фахівців при прокуратурі Львівської області Олег Пилипенко.

Авторські права 2020 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.