У Львові проходить потужна протестна акція!
Під Львівською міською радою проходить потужна протестна акція, повідомили в ГО «СПАС».
Серед розмаїття присутніх на мітингу відразу можна помітити чисельний громадський актив організаторів акції ГО «Я Львів’янин»; в червоно-синіх куртках з прапорами в руках. Серед інших учасників організації войнів АТО, ГО «СПАС», «Ідея нації».
Вимоги до мерії традиційні і вже багато років сталі, бо для їх задоволення ніколи не робилося нічого. Це і прохання навести порядок на львівських ринках, зокрема на Привокзальному, щодо роботи транспорту і комунальних служб, неякісні дороги, пільги учасникам АТО, вивіз сміття, політика міста щодо МАФів, інше.
"На Майдані попід левів революція іде!", - прокоментував мітинг один з учасників, Олег Пилипенко.


