Передвиборна програма кандидата у депутати в одномандатному виборчому окрузі №116 Федчишина Андрія Євгеновича

Дорогі земляки!
Ми – команда самовисуванців з числа громадських лідерів, експертів та професіоналів своєї справи. Які свідомо вирішили служити народним інтересам України та свого рідного регіону, а не олігархам.
Україні потрібні нові підходи в державному управлінні. Україні потрібні нові люди, з новим баченням. Люди, які здатні були б ініціювати та забезпечити проведення якісних реформ, дистанціюватися від корупції та працювати на благо громадян України!
Ми вважаємо, що не тільки виключно народ має сам за себе думати, а і влада своїм серцем та діями має перейматися проблемами громадян.
«Жити по-людськи» - наше виборче гасло!
Підтримую загальні програмні засади нашої команди:
- Пріорітетний розвиток економічних взаємовідносин з європейськими країнами Балто-Чорноморської «Дуги»: Швеція, Литва, Латвія, Естонія, Білорусь, Польща, Молдова, Болгарія, Грузія;
- Підвищення обороноздатності країни шляхом проведення реформи Збройних Сил України, внесення кардинальних змін до військової доктрини України, масштабні інвестиції в розвиток вітчизняних підприємств оборонної галузі;
- Пошук шляхів енергетичної незалежності України, за рахунок диференціації поставок сировини, використання на 100% та модернізація існуючих потужностей енергогенеруючих підприємств, усебічна підтримка виробництва зеленої енергетики, реприватизація енергогенеруючих підприємств та енергомереж;
- Планові державні інвестиції в сільське господарство та промисловість, з врахуванням міжгалузевого балансу, потреб внутрішнього і освоєних зовнішніх ринків (дешеві енергоресурси – стимул промисловості та сільського господарства);
- Розробка та впровадження заходів по боротьбі з бідністю в Україні
Моя участь у виборах – це усвідомлений вибір відповідальності за Львівщину та всю країну. В разі обрання мене народним депутатом України я буду неухильно дбати про забезпечення прав і свобод, гідних умов життя людини, піклуватись про зміцнення громадської єдності та процвітання України.
Для цього важаю за необхідне:
- cтворювати умови для розвитку реального сектору економіки з подальшим зростанням виробництва;
- здійснити заходи щодо реформування судової системи та правоохоронних органів;
- створити механізми стимулювання розвитку місцевих громад;
- стимулювати розвиток села, сільськогосподарської кооперації, аграрної інфраструктури;
- зміцнення матеріально-технічної бази районних лікарень, сільських амбулаторій;
- підвищення заробітної плати та забезпечення гідних умов праці залізничників та оновлення рухомого складу залізниці
У Львові виступаю «за»:
- збільшення частки пасажирських перевезень міським електротранспортом;
- контроль якості послуг ЖКГ громадою;
- винесення адміністративних будівль з центральної частини міста;
- збільшення кількості парковок у місті в тому числі і безкоштовних;
- нові робочі місця для львів’ян

