АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Цього разу, громадські активісти відвідали Мерещів Перемишлянського району. Газова вишка розташована в цьому селі, викликала певні підозри у представників Альянсу. Натомість, охоронці обєкту запевнили громадських діячів, що тут добувається природній газ, традиційним вертикальним способом.

Раніше повідомлялося про початок роботи Альянсу. Про перші систематичні зустрічі, скоординовані поїздки населеними пунктами Львівщини, промоційну робота в соціальних мережах, інтернет-петицію до керівників депутатських фракцій та голови Верховної ради України.

Нагадуємо, Альянс громадських організацій виник 17 жовтня, після проведеного пікету під стінами Львіської обласної ради проти видобутку сланцевого газу в Україні та на Львівщині зокрема.
«В Мерещіві добувається газ. Роботи чути навіть у вихідний день, в неділю. На запитання хто бурить, охорона об’єкту повідомила що Полтавська експедиція НВП «Зонд». Хоча на формі охоронців містився напис «Київська вневідомча охорона».

Представників Альянсу помітили відразу. На запитання щодо сланцевого газу охоронці обурились. І склалося враження, що з такими запитаннями ми тут не перші.

Також нам повідомили що газові вишки для видобутку сланцевого газу і звичайні різняться навіть візуально. Що такі вишки стоять у Микловичах і Бориславі. Та що бурити вони почали ще у серпні.

На сьогодні Альянс включає в себе низку громадських організацій, ми радо чекаємо і нових учасників. Запрошуємо до своєї спілки!»,  - коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Хотите повысить посещаемость Вашего сайта??? Заказывайте профессиональный аудит сайта с бесплатной поддержкой от интернет-агентства www.PiAra.com.ua!!!

Останні новини сайту

Львівський прокурор Мельник гуманіст!

Прокурора Галицької окружної прокуратури м. Львова Мельника Юрія Ігоровича вважають за гуманіста!чинухи

Детальніше...

Львівський суддя Стрепко - ДовгоПисюн!

Львівський суддя Стрепко Назар Любомирович – ДовгоПисюн*!чинухи

Детальніше...

Суддя Стрепко підтримав флешмоб поліції?

Суддя Личаківського районного суду міста Львова, Стрепко Назар Любомирович, мабуть підтримує «тихий» страйк поліціянтів!чинухи

Зарплатня у патрульній поліції практично не змінювалася з 2019 року та становить приблизно 13-14 тисяч гривень. Натомість ціни в Україн

Детальніше...

З під носа Садового тікає майно!

Комунальне приміщення Львівської міської ради, яке підлягало приватизації у 2020 році способом аукціону, захопили місцеві мешканці!sadoviyPuk

Детальніше...

Козацькому роду – нема переводу!

На минулому тижні, по всій Україні відзначали «День українського добровольця»! 14 березня – не випадково обрана дата. Саме у цей день 2014 року прямо з Майдану пішли на підготовку перші добровольці на базу в Нових Петрівцях. А після цього – відразу на війну, яку підступно розв’язала Росія на Донбасі! А волонтери заходились забезпечувати фронт всім необхідним: від бронежилетів до шкарпеток та консервів.козаченьки

Детальніше...

Електронний квиток для депутатів

    Власну пропозицію впровадження новітніх іноваційних підходів у місцевому самоврядуванні висловив громадський діяч Олег Пилипенко, повідомляють в ГО «СПАС».чинухи

Детальніше...

Українофоб Більченко несповна розуму?

profesorka

Власну пропозицію керівництву Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова, щодо українофобних висловлювань професора Євгенії Більченко, висунув громадський діяч Олег Пилипенко, повідомляють в ГО «СПАС».

Детальніше...

Новини України

На нашому порталі свіжі новини про події в Україні.

Новини Львова

Новини Львова - на нашому порталі новини про події у славному місті Лева.

Новини Львівщини

Новини про події на Львівщини - наші міста та села, наші ліси та поля.

Аналітичні обзори

Наш портал розміщує на своїх сторінках аналітичні обзори події в Україні та світі від політичних та громадських діячів Львівщини та України.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.