АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини передмістя Львова

Хто погрожував сільголові Грибович Пителю?

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Передмістя

Хто погрожував сільголові Грибович Пителю?Громадські активісти змушені були звернутись в Київ, через інформацію про погрози голові Грибовицької сільської ради Жовківського району Ігорю Пителю, повідомляють в ГО «СПАС».

Із заявами щодо інформації про погрози невідомими особами голові Грибовицької сільради, в громадській організації «СПАС» звернулися ще минулого року. Сам сільголова І. Питель в телефонній розмові, зі слів активістів, скаржився що йому погрожують якісь депутати, повязував це із власним бажанням зупинити функціонування Львівського сміттєзвалища шляхом ухвалення такого рішення на зборах територіальної громади села Великі Грибовичі.

«Ми зверталися із відповідними заявами в прокуратуру Львівської області та Службу безпеки України, оскільки перш за все йдеться про посадову особу місцевого самоврядування. Самі заяви за компетенціями були скеровані спочатку в Жовківську районну прокуратуру, а далі в Жовківський РВ МВС у Львівській області.

Як розглядали заяву в райвідділі міліції і які результати нам не відомо. Ми зверталися з такими питаннями та скаргами в прокуратуру, але постійно отримували відповідь що прокуратура скерувала наші заяви в Жовківський районний відділ міліції, - а там тишина», - наголосив заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.