АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

На Львівщині пропонують створити продовольчий фонд

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

azarov-kapusta1

Громадський активіст Олег Пилипенко пропонує створити стратегічний продовольчий та лікарський фонди на Львівщині та в інших областях України, повідомляють в ГО «СПАС».

Громадський діяч вже виніс дане питання на громадську раду при Львівській обласній державній адміністрації та звернувся з відповідним листом до Президента України.

«Враховуючи політичну нестабільність в Україні та ризики виникнення паливної та енергетичної  кризи в поточному році, ризики фінансово-кредитної системи, я виніс на громадську раду при Львівській обласній державній адміністрації питання створення стратегічного продовольчого фонду та фонду основних лікарських препаратів.

В Україні фермери можуть традиційно зіштовхнутись з проблемою підвищення цін на паливно-мастильні матеріали, тільки цього разу ріст цін може бути стрімкий. На додачу, не варта з таким оптимізмом дивитись на вітчизняну фінансово-кредитну систему в Україні. Дотацій, пільгових кредитів чи кредитів з низьким відсотком та без застави - фермери скорш за все в цьому році не отримають. Це означає, що врожай можуть і не зібрати, що автоматично означатиме голод. Слід не забувати і політичну нестабільність, в країні може виникнути громадянська війна або розпочатись іноземна інтервенція.

Розраховувати варта лише на власні сили. Не мудро сподіватися, що всі потенційні труднощі в Україні вирішить виключно міжнародна спільнота та продовольча та сільськогосподарська організація під патронатом ООН – ФАО.

Одночасно, я звернувся з листом до Президента України, і поросив розглянути питання створення стратегічного продовольчого фонду та фонду основних лікарських препаратів у всіх областях України, за виключенням тимчасово окупованої Автономної республіки Крим. Тому що Україна – не лише Львівщина і щоб країна була єдиною, міркувати над вирішенням проблем треба в масштабах всієї країни», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.