АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Інтернетом ширяться гасла проти партії Садового "Самопоміч"

Автор: Світлана Березюк. Posted in Область

Інтернетом ширяться гасла проти партії Садового "Самопоміч"

На сторінці соц.мережі фейсбук закликають не голосувати за партію «Партія Самопоміч» Андрія Садового на виборах у Київраду, повідомляють в ГО «СПАС».

Інтернетом ширяться гасла проти партії Садового "Самопоміч"

Гасло сторінки - «Жодного голосу ПП Самопоміч до Київради». Наразі, зміст сторінки подобається 53 користувачам фейсбук. Для допитливих читачів є публікації про лідера партії, саму партію та її громадську платформу Самопоміч.

Автор сторінки львів’янин, громадський активіст Олег Пилипенко. Сторінку можна знайти за посиланням: https://www.facebook.com/stop.samopomich

«Мною була зібрана низка матеріалів, які стосуються діяльності організації Самопоміч, яка стала пізніше базисом Андрію Садовому для створення партії. Це і інформація стосовно використання грантових коштів Самопоміч, і про операції з комунальною власністю у Львові, зрештою і про борги організації за оренду приміщень громади Львова. Трішки додав матеріалів і про «добре» господарництво лідера партії "Самопомочі" Андрія Садового на посаді мера Львова та його «ефективний менеджмент».

Комусь це подобається. Інші, з числа прихильників Самопомочі та її лідера А. Садового, не шукають навіть аргументів. А просто починають висловлюватися в коментарях російськомовною нецензурною лексикою та брутальною лайкою.

Відразу хочу попередити. Я не працюю на виборах у Київраду, не є оглядачем цих виборів чи журналістом. Але вважаю, що львівяни мають проінформувати мешканців Києва, за якими і залишиться право вибору», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.