АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

Антикризова програма пропонується новій партії КонтрЕліта

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Розглянути свою антикризову програму новій партії «Контреліта», запропонував громадський діяч Олег Пилипенко, повідомляють в ГО «СПАС».

Днями, про своє створення заявила нова партія в Україні – Контреліта.
Перевагу у новому партійному обєднанні обіцяється молоді, починаючи з 1985 р.н., яка все своє життя прожила в Незалежній Україні. Візія України - як незалежної та самодостатньої країни.
Сайт нової української партії - http://kontrelita.org/
«Німець скаже: «Ви моголи».
«Моголи! моголи!»
Золотого Тамерлана
Онучата голі.
Німець скаже: «Ви слав'яне».
«Слав'яне! слав'яне!»
Славних прадідів великих
Правнуки погані!
Мені дуже імпонує, заявлена новопартійцями позиція щодо самостійності нашої держави. Можливо, що ми є навіть однодумцями.
Нащі пращури переважно обирали ті чи інші геополітичні союзи. З імперією гунів напротивагу Східній та Західній римським імперіям та їх союзникам готам, з Хазарським каганатом напротивагу Візантії. Інтегрувалися до ромейнського світу, нехтуючи Церквою Папи Римського. Перебуваючи у складі Речі Посполитої, а потім Московського князівства. Розділяючи свій народ на проживаючих в імперії Габсбургів та Російській імперії.
Дізнався я про нове партійне утворення із соціальних мереж, де пропагувалася їх акція «Союзам – гарбуза». Підхід досить новаторський, враховуючи і попередній досвід державності українців, і вже традиційний поділ в сучасній Україні на єврофілів та москвофілів
Особисто, також вбачаю можливість не тільки розвитку, а і самого існування України, виключно як самостійного геополітичного лідера. Регіонального лідера. Що і відображено в моїй антикризовій програмі, надісланій Президенту України. Насправді, нам є кого брати до спілки. А народна мудрість каже: «Не утворюй союзу з сильними!
Із своєю програмою, я вирішив познайомити і представників нової в Україні партії. Можливо, що певні речі моєї програми ляжуть в базис партійної програми «Контреліта» Хоча, особисто я завжди відкритий для будь яких політичних обєднань громадян в Україні. Головне бажання змін накраще українцям…»,  - коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.
Антикризову програму Олега Пилипенка можна знайти за посиланням - http://arm.lviv.ua/novini/10-novini-lviv/22-antikrizovu-programu-dij-uryadu-nadislano-prezidentu-ukrajini-oleg-pilipenko

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.