АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Новини Львівської області

У Львові постав Альянс громадських організацій проти видобутку сланцевого газу

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Область

Вчора, після протестної акції під Львівською обласною радою, з метою координації спільних зусиль громади щодо недопущення видобутку сланцевого газу на Львівщині, була створена координаційна рада громадських організацій, повідомляють в ГО «СПАС».

Нагадуємо, вчора під час засідання депутатів обласної ради, пройшла протестна акція. Люди тримали плакати з «антисланцевими» гаслами, поставили 66 пляшок з забрудненою водою – по числу депутатів, які голосували за сланцеву угоду.

«На пікеті обласної ради було присутньо багато громадських організацій Львівщини, окремі представники громади. Серед них: представники ГО "Етра", ГО «СПАС», представники з громади з Нового Роздолу, представники «Студентського братства», представники клубу «органічного землеробства», представники громади Бродівського району, представники ГО «Союз Християнських матерів», архітектор Оксана – інженер енерго-зберігаючих технологій, представники Рідновірської громади «Червона Русь», художник Ігор Матщук, представники від Володимира Матуса, ГО «Альма Матер», представники громади Жовківського району, представники села Сороки-Львівськи та Муроване і Гамаліївки, представники «Фундації Свободи», представники громади Новояворівська, депутат з Красне, ГО « Проекти «Дарвіна», представник ГО "Твереза Галичина", представник громади села Цеперів.

Після протестної акції, відбулося засідання учасників пікету, під час якого було вирішено створити альянс громадських організацій, єдиний фронт боротьби із видобутком сланцевого газу на Львівщині.

Наразі ми займаємося питаннями внутрішньої комунікації, хоча є вже певний план стосовно наступних дій. Робочі назви координаційної ради такі як Зелений Фронт чи Екологічний Фронт були відхилені, оскільки такі громадські рухи вже існують.

Додатково, хочу заперечити інформацію поширену в ЗМІ невідомими особами, стосовно організації протесту під Львівською обласною радою представниками УПГЦ (названих в народі «Догналівцями»).

У представників ГО «СПАС» була власна заявка на масовий захід, зареєстрована від 16.06.2013р. за №2-20907 реєстратором Центру надання адміністративних послуг Львівської міської ради Панюцою І.І. Інші громадські організації також мали власне правове обґрунтування присутності на пікеті.

Особисто вважаю і мою думку підтримують інші учасники координаційної ради з боротьби із сланцевими угодами щодо видобутку сланцевого газу на Львівщині. Що інформація оприлюднена в ЗМІ, щодо організації та проведення протесту під обласною радою 17 жовтня «Догналівцями» - була провакативного змісту. Ми будемо просити спростувати цю інформацію, як таку, що не відповідає дійсності. Якщо у когось є мотив дискредитувати рух проти видобутку сланцевого газу на Львівщині , то можна було б вигадати і якійсь цікавіший подразник для населення. Наприклад вдягнути на когось червону стрічку і повідомити що Львівську обласну раду штурмують більшовики…»,  - коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.


Реклама:

Подушки марки ТЕП на странице http://domikum.com/podushki/tyep/ интернет-магазина Domikum.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.