АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Садовий обіцяє підтримати пропозицію памятника Небесній сотні

Автор: Світлана Березюк. Posted in Львів

У Львівській міській раді наразі позитивно віднеслися до пропозиції громадських активістів встановити у Львові пам’ятник героям Небесной сотні, повідомляють в ГО «СПАС».

Садовий обіцяє підтримати пропозицію памятника Небесній сотні

Виконуючий обов’язки заступника міського голови з гуманітарних питань Олег Березюк, запевнив громадських активістів, що виконавчі органи вже проводять організаційну роботу. Вивчаються усі пропозиції щодо місця встановлення, залучаються широкі кола для громадського обговорення питання.

Від імені міського голови Львова, Олег Березюк висловив подяку громадським активістам за пропозицію та небайдужість до важливого питання вшанування героїв.

У відповіді також додатково зазначаються і ще дві пропозиції щодо встановлення пам’ятника Небесної сотні. Так, пропонується місце навпроти парку культури та відпочинку на вул. Вітовського та облаштування меморіального скверику/музею.

Нагадуємо, громадські активісти ГО «СПАС» запропонували облаштувати пам’ятник на вільній площі вул. Стефаника у м. Львові та погодились прийняти участь у зборі коштів…

«Це добре, якщо справді для обговорення будуть залучені широкі кола громадськості. Але у мене вже виникають певні сумніви та підозри, через бажання міського голови Андрія Садового проводити міжнародні конкурси. Громадськість Львова вже давно не має належної довіри до мера. Свідченням громадської думки є оцінка «незадовільно», на двох минулих щорічних звітах міського голови. Героїв Небесної сотні не можна розглядати як можливість для мерських спекуляцій та відкатів від міжнародних партнерів.

Тому, особисто вважаю, що грощі на облаштування пам’ятнику героям мають збиратися серед львів’ян, чесно і прозоро. І без жодних іноземних скульпторів, дизайнерів та підприємств… Своїх в першу чергу розуміють, люблять та шанують вдома», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.