АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

П’яні двірники мера Садового шатаються Львовом

Автор: Світлана Березюк. Posted in Львів

Двірник Львівського комунального підприємства в стані сильного алкогольного сп’яніння, сьогодні прибирав львівську площу Митна, повідомляють в ГО «СПАС».

П’яні двірники мера Садового шатаються Львовом

Добряче випивші львівські двірники вже не новина для львів’ян, стверджують громадські активісти. Проте, з мерії чомусь лунає лише позитивна оцінка роботи львівських комунальників.

ВІДЕО ДИВИТИСЬ ТУТ - https://www.youtube.com/watch?v=9PRgx1-f1Us&feature=youtu.be

«Реформи львівських ЖЕКів, провели ще колишні міські голови Львова. Саме за результатами цих реформи, ЖЕКи отримали нові Статути та назву ЛКП.
А за 8 років «довіри» львів’ян, мер Садовий лише скоротив кількість ЖЕКів. Реформуванню, а точніше ліквідації, ЛКП підлягали вибірково. Як правило ті, що розташовувались в ринково привабливих приміщеннях комунальної власності. Також з’явилося непорозуміння, а зі слів міського голови експеримент з приватним підприємством з управління та експлуатації житлового фонду, під назвою ТзОВ «Стимул-Сихів». Хто переглядав Статут цього підприємства знає, що в його можливостях здійснювати ремонт взуття. А от утримання, обслуговування та ремонт житлових будівель, інженерних мереж в Статуті цього підприємства не знайти.

Моя оцінка роботи львівських ЖЕКів – «незадовільно»!

Зверніть увагу і на львівські тротуари, які двірники ЛКП прибирають. Подивіться на дороги, заїдіть в підїзди житлових будинків, вилізьте на горища, спустіться в підвали, перевірте якість води, згадайте холодні батареї взимку. Все це – Львів відкритий для світу. І однозначно допомагає нашому місту отримати статус європейського. Хочеться побажати Андрію Садовому успіху в його реформах ЖКГ, а львів’янам вдалого вибору на наступних мерських перегонах», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.