АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

В інтернет можна віддати свій голос за кандидатів на відзнаки громади Львова

Автор: Світлана Березюк. Posted in Львів

Вчора, 4 квітня, розпочалося інтернет-голосування за кандидатів на почесні відзнаки  територіальної громади Львова, повідомляють в ГО «СПАС».

В інтернет можна віддати свій голос за кандидатів на відзнаки  громади Львова

Кандидатури на нагородження почесними відзнаками територіальної громади Львова подаються громадськими, політичними, професійними і творчими організаціями, трудовими колективами, підприємствами, організаціями незалежно від форм власності, постійними депутатськими комісіями, членами комісії міської ради у справах відзнак.

Кожен факт вручення почесної відзнаки територіальної громади м.Львова реєструється у Книзі пошани міста Львова.
Книга пошани міста Львова виготовляється у твердій палітурці з гербом міста Львова. У Книзі пошани міста Львова відведені окремі розділи для кожної назви відзнак, передбачені графи: короткі дані про особу, яка нагороджена, виклад заслуг, коли і ким нагороджена, посада і підпис особи, що вчинила запис, число.
Кожен запис засвідчується підписом міського голови і гербовою печаткою міської ради.

Книга пошани міста Львова зберігається на почесному місці у приміщенні міської ради, де відбуваються урочистості.

Почесні відзнаки територіальної громади м.Львова вручає, як правило, міський голова, а у виняткових випадках – інша особа за його дорученням.
Нагородження відбувається під час святкування Дня Львова, в урочистій обстановці, з виголошенням змісту документа, на підставі якого вручається відзнака.

Проголосувати можна на сайті Львівської міської ради за посиланням: http://city-adm.lviv.ua/lmr/awards

«Відповідно до п.1.2. положення«про почесні відзнаки територіальної громади м.Львова», затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 28.02.2008 року №1579, до почесних відзнак територіальної громади м.Львова належать:
звання “Почесний громадянин міста Львова“, звання “Львів’янин року“ та звання “Шляхетна львівська родина».

Ми висунули відомого львівського хірурга, завідувача кафедри №1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького -  Герича Ігоря Дионізовича на звання «Львівянин року». Громадського активіста Пилипенка Олега Владиславовича висунули на звання «Почесний громадянин міста Львова», а подружжя журналістів Телюк на «Шляхетна львівська родина». Сподіваємось, наші висуванці будуть підтримані голосами львівської громади», - прокоментував юрисконсульт ГО «СПАС» Андрій Федчишин.

Продаем, доставляем и устанавливаем качественные детские игровые комплексы из дерева и детские площадки в интернет-магазине "Алиска".

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.