АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Підвищення транспортного тарифу сьогодні - зрада львівян

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Громадські активісти не підтримують підвищення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті, повідомляють в ГО «СПАС.

Нагадуємо, сьогодні в мерії вирішили дізнатись думку львів’ян щодо підвищення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті на громадських слуханнях.

«Не відомий реальний валовий прибуток підприємств перевізників, в правдивість розрахунків кількості пасажирів можна лише вірити, бо проїзд безквитковий.

Нам не відомі реальні витрати перевізників. Отже, не можливо стверджувати, який тариф взаємовигідний для бізнесу та пасажирів. І може виявитись, що навіть тариф у 2 гривні, є надприбутковий», - наголосив юрисконсульт ГО «СПАС» Андрій Федчишин.

«Ми розуміємо, що задача будь-якого бізнесу економічна. Але міські перевезення пасажирів справа делікатна, місто дуже складний організм. Тому перевізникам свої апетити краще зменшити.

Сьогодні, коли у суспільстві поширена корупція, ми не можемо віддати міські перевезення пасажирів автомобільним транспортом виключно і монопольно в руки комунальників. Найбільш доцільна присутність на ринку перевезень дрібних підприємців, роботу яких жорстко контролюють. Якщо забезпечити якість перевезень, тоді лише можна розглядати новий тариф.

А підвищення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському автомобільному транспорті сьогодні, під час складних економічних та соціальних процесів в країні – це зрада львів’ян міським головою та бізнесом», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Продаем, доставляем и устанавливаем качественные детские игровые комплексы из дерева в интернет-магазине "Алиска".

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.