АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

В ГО «СПАС» мають намір люструвати людей мера Садового

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Громадські активісти готуються до люстрації посадовців Львівської мерії, повідомляють в ГО «СПАС».

Процеси народної люстрації щодо діючої влади, які запущено по всій Україні, мають торкнутися і Львівської міської ради, вважають активісти.

Наразі готовий лише попередній перелік осіб, звільнення яких буде вимагатися. Активісти ГО «СПАС», мають намір долучити до обговорення посадовців мерії експертів з комітету «Львівська Альтернатива» (раніше комітет «Опору диктатурі Садового») та всіх бажаючих львів’ян.

«Всім відома наша позиція щодо перебування чинного мера Андрія Садового на своїй посаді. Раніше ми подавали інформацію щодо правових та моральних підстав щодо його відставки. Над цим питанням ми продовжуємо працювати і далі.

Але, з врахуванням люстраційних процесів в Україні, ми готові підготувати перелік посадовців Ратуші, яких громада бачити в міській раді більше не бажає. Це в першу чергу стосується більшості керівників районних адміністрацій Львівської міської ради, керуючого справами виконавчого комітету ЛМР, більшості керівників структурних підрозділів включно з самим директором Департаменту гуманітарної політики, управління комунальної власності, окремих директорів ЛКП Галицького, Залізничного та Франківського районів.

Натомість, ми переважно задоволені роботою посадовців організаційного та адміністративно-господарського управлінь, Департаменту «Адміністрація міського голови», секретаріату ради…

Наразі ми не вирішили, чи будемо рекомендувати кандидатів на заміщення, за умови залишення Андрія Садового в мерському кріслі» - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Качественные детские игровые комплексы из дерева в интернет-магазине "Алиска".

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.