АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Посадовці Львівської міської ради перелякались публічності?

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Звітування чиновників Галицької районної адміністрації Львівської міської ради з невідомих причин скасували, повідомляють в ГО «СПАС».

Щороку, відповідно до законодавства органи виконавчої влади та міські депутати, рівно як і сам очільник міста мають звітувати громаді про свою роботу. Звітування переважно проходить на початку кожного наступного календарного року.

Але цього разу, 100 запрошених посадових осіб Львівської міської ради з невідомих причин не прийшли на звітування Галицької районної адміністрації. Саме звітування мало пройти в актовому залі корпусу №2 Університету банківської справи о шостій вечора, за адресою: м. Львів, вул. Січових Стрільців,11. Зі слів коменданта університету, розраховували на сто запрошених осіб, проте в останній день з Галицької адміністрації ввічливо перетелефонували та повідомили що не прийдуть.

Нагадуємо, сам міський голова Львова Андрій Садовий «затятий двійочник», вже два роки підряд отримує оцінку «незадовільно» від депутатів на своєму щорічному звіті.

«Ми влаштували протестну акцію ще перед звітуванням Галицької районної адміністрації, планували прийняти участь і у самому заслуховуванні звіту, оскільки мали власні зауваження та вимоги. Але сьогодні, замість Галицької райадміністрації звітувала лише пуста зала.

Про протестну акцію та нашу участь на звіті ми завчасно попередили міську раду. Але, мабуть місцеву владу влаштовують лише «мєждусобойчики». А засади безпосередньої участі громади, прозорості, демократичності та відкритості влади – у Львівській міській раді розуміння не знаходять.

На звіти районних адміністрацій завжди ходить керуючий справами виконавчого комітету, голова адміністрації, перший заступник міського голови, керівники ЖЕКів та інші посадовці. У нас виникло дуже багато запитань стосовно роботи Галицької районної адміністрації. Це стосувалось і житлово-комунального господарства, і діяльності адміністративної комісії районної адміністрації, і благоустрою.

Окремою вимогою було звільнення з посади директора ЛКП «Цитадель-Центр» Корявової Галини Іванівни. Нас цікавило, коли керівник ЖЕКу понесе відповідальність за смерть двох людей від чадного газу за адресою: вул. Колесси, 8/27б? Хто заплатить жеківським працівникам Жабичу А.П., Фролову А.О., Демчуку І.Є. за ремонтні роботи за адресами вул. Дорошенка,19;  Словацького,4;  Дорошенка, 54? Внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань за №12013150050004428. Чи у Львові існує рабство? Коли директор ЛКП понесе відповідальність за травмування людини внаслідок падіння балкону за адресою: вул. Колесси, 9?

За нашою інформацією від людей, які скаржаться нам на директора «Цитадель-Центр», на Галину Корявову вже відкрито щонайменше 9 кримінальних справ. Скаржаться окремі двірники, які стверджують, що працюють за 20 грн. в день готівки, а офіційно на роботу в ЛКП «Цитадель-Центр» їх не влаштовують.

Лише за період від 12.10.2010р. до 04.05.2012р. роботи Галини Корявової на посаді директора  ЛКП «Цитадель-Центр» у міську раду надійшло 83 звернення щодо неякісної роботи ЛКП «Цитадель-Центр», 10 звернень від фізичних та юридичних осіб з вимогою звільнити Галину Корявову, 8 рекомендацій та побажань депутатських звернень.

Сама директор ЖЕКу Галина Корявова, претензій до себе чомусь ніколи не чула. І навіть намагалась раніше тиснути на мене судом про спростування інформації та відшкодування моральної шкоди. Але 9 липня минулого року, судом було повністю відмовлено в задоволенні її позовних вимог у цивільній справі №22ц-2326.

Отож, у мене виникає питання, звідки малюються рейтинги чинного мера Садового? В Галицькому районі міста, рейтинг Андрія Садового дорівнює практично нулю, в першу чергу через неякісну роботу ЖЕКів. Якщо наш мер хоче йти у Президенти України, то кого він призначатиме на посади міністрів, якщо у міській раді у нього роками працюють неякісні люди?

Попри саботування Галицькою райадміністрацією свого звіту перед громадою, особисто наголошую керівництву міста, Сьогодні, на вимогу громади не звільняєте з посади керівника ЖЕКу Галину Корявову – завтра ми можемо заблокувати Ваші кабінети, і будете як колишній губернатор Львівщини Сало, шукати собі робочого місця деінде поза Ратушею», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Проектное бюро мебели - проектируем мебель на заказ для кухни, офиса и другое.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.