АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Мера Львова просять виділити військовим гроші

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

шромадські активісти звернулись із заявою на імя міського голови Львова Андрія Садового з вимогою виділити гроші на армію, повідомляють в ГО «СПАС».

Активісти просять кошти на додатковий вишкіл та екіпіровку для львівських військовозобов’язаних запасу та військовослужбовців резерву Збройних сил України. Нагадуємо, українські військові частини приходять в повну бойову готовність, а у військкомати звертаються добровольці.
«Ми давно вже звертали увагу українського суспільства на проблему зниження боєздатності української армії. Фінансування армії в останні роки було недостатнім.
У зв’язку з тим, що ситуація в Криму та біля Східних кордонів держави є напруженою, мусімо оперативно реагувати на ці виклики. Немає часу чекати на кредити західних держав, міжнародних клубів кредиторів, МВФ. Армія потребує грошей негайно.
Офіцерам запасу необхідно пройти додатковий вишкіл. Службовцям резерву ЗС України також потрібні тренування та екіпіровка.
Якщо мер Львова Садовий виділяв міські кошти на спецзасоби для СБУ під час протестних акцій «ЄвроМайдану», то гадаю що він може себе частково реабілітувати тим, що надасть гроші для потреб військових. Зрозуміють та підтримають такий крок і львівяни.», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.