АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

У Львові пропонують встановити пам’ятник героям «Небесної сотні»

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

У Львівську міську раду скерували листа з проханням розглянути можливість встановлення у Львові пам’ятника героям «Небесної сотні», повідомляють в ГО «СПАС.

Громадські активісти пропонують встановити такий пам’ятник на вільній площі по вулиці Стефаника м Львова та просять розглянути пропозицію найближчим часом.
«Враховуючи те, що Львів розвивається диспропорційно, ми вирішили що пам’ятник героям «Небесної сотні» має бути встановленим саме в центральній частині міста. І на вулиці Стефаника є вільне місце. Сьогодні там проводить свій вільний час молодь на лавочках із пляшкою пива, а завтра ми побачимо там квіти та українських патріотів.
Для активістів ГО «СПАС» дуже важливо належно вшанувати героїзм наших співвітчизників. Оскільки всі наші активісти перебували в козацькій сотні при Правому секторі.
Якщо порушене нами питання вирішиться позитивно, а особисто не бачу моральних підстав Львівській міській раді нам відмовити, то ми готові і провести збори коштів на виготовлення та встановлення пам’ятнику. А внесок кожного громадянина та підприємця оприлюднити в ЗМІ», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.