АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Майже половина мешканців Галицького району Львова – не працюють

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Галицька районна адміністрація Львівської міської ради надала інформацію на запит щодо мешканців Галицького району міста, повідомляють в ГО «СПАС.

У Львівських комунальних підприємствах зареєстровано 52404 особи, з них: віком до 18 років – 7309 осіб, пенсіонерів (згідно даних управління пенсійного фонду Галицького району) – 10500 осіб; отримують допомогу як матері одиночки (згідно даних управління соціального захисту населення Галицького району) – 453 особи; отримують допомогу як малозабезпечені – 42 особи; інвалідів – 1737 осіб.

Згідно даних управління статистики у м. Львові 12000 студентів з урахуванням структурних підрозділів навчальних закладів розташованих у Львівській області, частина з них мешкає у Галицькому районі міста. Проживають мешканці Галицького району Львова у 2096 житлових будинках, загальна площа яких становить – 1 298 047 кв.м. із середньою зношеністю – 69%. В районі  є 5 парків площею 165,5 га та 32 сквери площею 11,148 га.

«Це перші цифри по Львову, які оприлюднені активом ГО «СПАС» для серйозних роздумів львів’ян над буттям міста. Для себе я вже зробив певні висновки, оскільки вивчаю життя Львова вже не перший день, історію та статистику практично кожного будинку.

Гадаю, ми скоро можемо підійти до межі, коли Львів сміливо можна буде назвати містом студентів та пенсіонерів. Така статистика потенційних виборців, частково пояснює і симпатії львів’ян до певних політичних сил, і сліпу довіру коментарям мера Львова Андрія Садового.

Щодо стану житлово-комунального господарства Львова, на мою особисту думку – у Львові може статися житлово-комунальний дефолт… Зношеність більшості житлових будинків просто вражає», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Надежные детские игровые комплексы из дерева в интернет-магазине "Алиска".

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.