АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Керівництво львівської міліції просять забратися геть

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Сьогодні активісти ГО «СПАС» та члени УНСО протестували проти керівників райвідділів львівської міліції, повідомляють в ГО «СПАС.

В немилість до громадських активістів потрапили: начальник Франківського РВ ЛМУ Віталій Горський, начальник Пустомитівського РВ Володимир Лейник, начальник Жовківського РВ Василь Овчаренко, начальник Личаківського РВ ЛМУ Андрій Таран та сам начальник обласного управління МВС Львівської області - Олександр Рудяк.
Громадські активісти демонстрували плакат та роздавали листівки. Цікавим роз’яснювали, що за 2013 рік міліція не зрушила з місця жодної справи, де фігурували службові та посадові особи, за заявами громадських діячів. Більше того, частина звернень громадських активістів взагалі була проігнорована, правоохоронними органами порушувалися конституційні права громадських діячів і на доступ до інформації.
Акції проходили в центральній частині Львова.
«Таке враження, що заяви до органів міліції просто кладуться в стіл і більше ними ніхто не займається. Ми маємо доволі неприємну статистику за 2013 рік. У нас було дуже багато скарг на дії посадовців. В окремих випадках провадження закриті, в інших кримінальні справи безрезультативно тягнуться до сих пір. Також, були преценденти, коли надіслані у обласне управління міліції у Львівській області заяви, просто губилися.
Така робота міліції не задовільняє нас, як платників податків та громадян України. Якщо керівники структурних підрозділів міліції безпорадні навести у себе лад, то нехай йдуть у відставку.
Прокуратура хоч повільно, але працювала. Тепер, коли значна частина повноважень передана міліції, на незаконні дії чиновників просто немає управи. Законність, верховенство права, захист громадян   це дуже важливі чинники існування демократичного суспільства. Держава не може існувати, коли для одних є закони, а для інших Кримінальний Кодекс лише книга на полицях шафи», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Відео тут - http://www.youtube.com/watch?v=xQ58Uj-OBqc

Хотите повысить эффективность Вашего сайта??? Заказывайте профессиональный полный аудит сайта с бесплатной поддержкой от интернет-агентства www.PiAra.com.ua!!!

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.