АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Комісія Садового по АТП-1 не повноважна

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Юридичне управління Львівської міської ради вдруге наголосило, що комісія не бачить правових підстав для притягнення директора ЛК АТП-1 Сидоровича М.В. до дисциплінарної відповідальності, повідомляють в ГО «СПАС.

Комісія Садового по АТП-1 не повноважна

В листуванні начальника юридичного управління Гелени Пайонкевич з громадськими активістами сказано, що щодо директора ЛК АТП-1 М. Сидоровича відкрито кримінальне провадження і вина буде встановлюватися в судовому порядку (лист №1104-1168 від 06.12.2013р. та №1104-1223 від 23.12.2013р.).
До цього часу, комісія не уповноважена, зі слів керівника юр.управління вчиняти будь-яких заходів.
Нагадуємо, комісія була утворена розпорядженням міського голови Львова Андрія Садового №291 від 22.07.2013р.
«Як кажуть в народі, бабка надвоє гадала. Засудить чесний, непідкупний і гуманний львівський суд М. Сидоровича, мер Садовий лише знизуватиме плечима. Ну він же теплоенергетик скаже, а не транспортник, от і прорахувався. Виправдає суд, значить хороший господарник.
Кадрова політика мера А. Садового, коли на відповідальні посади ставляться не зовсім компетентні люди, вже добре відома громадськості. Провал, можна звалити на некомпетентність, успіх (провалу коли ще не помітили) – значить добрий господарник», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Хотите повысить посещаемость Вашего сайта из поисковых систем??? Заказывайте профессиональный SEO аудит сайта с бесплатной поддержкой от интернет-агентства www.PiAra.com.ua!!!

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.