АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Львівським депутатам обіцяють інформаційний супровід

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Голів депутатських фракцій Львівської міської ради попередили про інформаційний супровід їх діяльності, повідомляють в ГО «СПАС».

Тягнибок, Кличко і Яценюк відповідальні за кожен день перебування Садового посаді мера Львова, – ГО "Спас"

Громадські активісти наголошують, що вже 5-тий місяць очікують від депутатів Львівської міської ради голосування з питання дострокового припинення повноважень міського голови Андрія Садового. Заяви з відповідними вимогами, були надіслані ще в липні місяці до кожного без виключення з депутатів міської ради. Проте, зміст заяв був практично проігнорований і жодних дій представниками львівської громади в Ратуші не вчинялося.
Зараз громадські активісти обурені, обіцяють провести інформаційну кампанію серед львів’ян, як потенційних виборців. І пояснити громаді, як депутати насправді опонують чинному меру Садовому, як шанують законодавство та самих львів’ян.

Політичні сили, представлені в Ратуші, як і їх лідери -  також мають нести відповідальність перед виборцями, переконані активісти.
«Раз на півтора тижня завітати до райвідділу і довідатись, які існують проблеми на окрузі. Раз на тиждень проінспектувати роботу дитячих садків, шкіл, полікліники. Не менше одного разу на два тижня провести прийом мешканців, поцікавитися їх проблемами, оповісти про власні задуми, прозвітувати про зроблене. Проконтролювати якість і хід ремонтних робіт доріг на своєму окрузі, логістику міського транспорту. Поцікавитися у своїх виборців баченням вирішення питань, які розглядатимуться на пленарному засіданні сесії міської ради. Саме такої роботи для громади особисто чекаю від львівських депутатів. Ще за моєї памяті, на початку 90х років, міські депутати у Львові особисто навіть дерлися на дах, що перевірити роботу ЖЕКу.

Звичайно, приємно вражає особиста участь багатьох міських депутатів на «Євромайдані» у м. Київ. Хороша, справді якісна реклама. Не менш приємно було споглядати, протягом останніх років і усміхнені фото львівських депутатів з квітами біля пам’ятника Тарасу Шевченку або Степану Бандері на шпальтах місцевих газет.

Але ж де робота? Зворотній зв'язок роботи міського депутата комфорт життя його виборця! Куми, брати, свати в рахунок не ідуть. Далі кожний робить висновок для себе сам.
Просте практичне завдання від виборців, голосувати питання дострокового припинення повноважень мера, депутати успішно провалили. А лідери начебто опозиційних меру Садовому у Львівській міській раді політичних сил Удару, Батьківщини та Свободи – не менш успішно проігнорували наші зауваження щодо бездіяльності у вирішенні питання з відставкою міського голови представниками їх партій в Ратуші. 
Можливо хтось гадає, що львівяни мають амнезію? Запевняю, на наступних місцевих виборах – чорний піар вже не пройде!», - зазначив заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Хотите повысить эффективность Вашего сайта??? Заказывайте комплексный аудит сайта с бесплатной поддержкой от интернет-агентства www.PiAra.com.ua!!!

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.