АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Комунальники мера Львова Садового – мародери!

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Новий терор мешканців, за адресою: вул. Кульпарківська, 48, відбувся у вівторок, 03.12.2013р., о 16:44, повідомляють в ГО «СПАС».

Громадські активісти зазначають, що цього разу, керівник ЛКП «Навколо базару», у супроводі працівника міліції, юриста Франківської районної адміністрації Львівської міської ради, гр. Шваєнко та  кількох працівників ЖЕКу  - зламали не лише хвіртку, а і двоє дверей із замками спільного коридору, грати на вікнах та вхідні двері в квартиру №1.
Мешканець вул. Кульпарківська, 48, Дорош Степан Іванович був в цей час в Києві, на Євромайдані. Проте, моральні аспекти фактично хуліганських дій, поки господар відстоює європейські прагнення українців, схоже комунальників мера Садового зовсім не хвилюють.
«За адресою вул. Кульпарківська, 48 є спір міської ради з мешканцями, родиною Дорошів. В суді оскаржуються права користування квартирою №1, яка складається з однієї маленької кімнатки та має всі спільні вигоди з квартирою сімї Дорошів. До цього часу, в цій квартирі мешкала жінка-інвалід. З 1997 року, родина Дорошів доглядала за інвалідом та піклувалася про неї. В міській раді відмовлялися надати пільги цій жінці. А коли вона померла, то ще не встигла родина Дорошів похоронити її, як комісія при виконкомі вже розглядала потенційних кандидатів на покращення житлових умов. На яку звісно з сімї Дорошів нікого навіть не запросили.
Дорош Степан Іванович вирішив захищати свої права в суді. А окремою ухвалою Франківського районного суду м. Львова від 5 березня 2012 року, на квартиру накладено арешт на час розгляду справи в судах.
Проте, працівники ЛКП «Навколо базару» та Франківської райадміністрації Львівської міської ради, ухвали суду очевидно мають за ніщо. Головне, це очевидно є вказівки мера.
Раніше, а саме 14 листопада, працівники ЖЕКу «Навколо базару» вже робили вечірній візит на вул. Кульпарківська,48, і наче грабіжники з вулиці, без жодних документів та пояснень знесли хвіртку з паркану. З цього приводу, у Франківському районному відділі ЛМУ МВС вже відкрито кримінальне провадження, ведеться досудове слідство за №12013150080003375 реєстру.
Тепер, в правоохоронні органи довелося звернутися повторно, за новим інцидентом. Слід також додати, що цього разу, міліція яку викликала дружина п.Дороша, близько 40 хвилин часу вмовляла добровільно підписати протокол, що виклик міліції був безпідставний.
Ну що тут додати, міліція з народом! А мер Львова Садовий за християнські цінності у владі! А разом вони – європейські принципи у Львові!, - зазначив заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.