АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

На пікеті під управлінням львівської міліції закликали покарати комунальників

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Відео з Пікету львівського управління МВС

Сьогодні пікетували управління МВС Львівської області, повідомляють в ГО «СПАС». Пікетувальники закликали провести об’єктивне досудове слідство, покарати директора ЛКП «Навколо базару» та інших комунальників, причетних до інциденту зі взломом замків та огорожі по вул. Кульпарківська, 48.

Фото

Пікетування проходило перед Львівським обласним управлінням міліції, що на пл. Генерала Григоренка,3,  з 10:30 до 10:50. Нагадуємо, 14 листопада, за повідомленням громадських активістів, ввечері в неробочий час, працівники ЛКП «Навколо базару» на чолі з самим директором ЖЕКу нагло вдерлись в будинок по вул. Кульпарківська, 48, виламавши хвіртку «Це попереджувальний пікет. Нам не сподобалося, що заяву направлену у Львівське обласне управління МВС в міліції не могли знайти. Протягом четверга та п’ятницю нам безперервно телефонували і говорили про це. Проте, варта було повідомити про пікетування засоби масової інформації, як заява відразу віднайшлася – зареєстрована в обласному управлінні, вона була скерована на розгляд у райвідділ Фраківського району Львова. Також, нас непокоїть досудове слідство. Оперативна слідча група на місці скоєння злочину встановила особи працівників ЛКП «Навколо базару» та взяла з них пояснення. Відповідальність за зламану калитку та 2 замки взяв на себе сам директор ЖЕКу. Проте, наразі досудове слідство проводиться щодо невстановлених осіб (№12013150080003375 в реєстрі досудових розслідувань). Ситуація є дуже складною, і те що відбулося 14 листопада ввечері за адресою Кульпарківська, 48 насправді важко собі навіть уявити. З 2006 року, мер Андрій Садовий годує львів’ян обіцянками навести порядок у ЖЕКах. Проте львівяни потерпають і потерпають від хамства в ЖЕКах, беззаконня та неробства. Міський голова Львова Андрій Садовий обіцяв львів’янам, що в кріслах директорів ЛКП зявляться сучасні молоді ефективні менеджери, справжні господарники. Натомість, похід в ЛКП це скорше зустріч з тоталітарним минулим, а ніж із змальованим мером Садовим перед виборцями європейським майбутнім»,  - коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

 

 

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.