АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Через дії директора ЛКП «Навколо базару» пікетуватимуть управління міліції Львівської області

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Завтра львівську міліцію пікетуватимуть, повідомляють в ГО «СПАС». До таких дій громадських активістів спонукала бездіяльність правоохоронників щодо проведення досудового слідства над директором ЖЕКу «Навколо базару».

Нагадуємо, 14 листопада, за повідомленням громадських активістів, ввечері в неробочий час, працівники ЛКП «Навколо базару» на чолі з самим директором ЖЕКу нагло вдерлись в будинок по вул. Кульпарківська, 48, виламавши хвіртку.
Пікетування проходитиме перед головним входом у Львівське обласне управління міліції, що на пл. Генерала Григоренка,3,  з 10:30 до 10:50. Заявлена кількість учасників до 10 людей. Буде застосовуватися рупор, демонструватися плакат, роздаватися листівки.
«Ми хочемо забезпечити належну увагу керівництва обласного управління міліції та львів’ян до розгляду кримінального правопорушення директора ЛКП «Навколо базару», 14.11.2013р. по вул. Кульпарківська, 48 Зареєстровано в реєстрі досудових розслідувань реєстраційний №12013150080003375. Слідчий Латурняк О.В.
Але в реєстрі чомусь вказана невідома особа, хоча за повідомленням в міліцію про вчинення злочину оперативно виїхала слідча група. Директор ЛКП «Навколо базару» та інші працівники ЖЕКу давали пояснення на місці подій, в будинку по вул. Кульпарківська,48. Особи порушників були з’ясовані та повідомлено, що всіх по черзі протягом наступного тиждня буде допитано.
Також, в невідомий спосіб втрачено заяву ГО «СПАС» у Львівське обласне управління МВС. Ми зробили запит, які дії вже вчинено щодо нашої заяви. Кого допитано, яких вжито запобіжних заходів тощо. Натомість, замість відповіді, нам кілька днів поспіль телефонують з міліції та кажуть що не можуть взагалі віднайти нашої заяви. Шукали і по електронній базі, і в журналі вхідної кореспонденції.
Тому, ми змушені вдатися до протестних акцій. Сподіваємся також і на підтримку Народного контролю ЗІКУ, там зареєстроване звернення щодо інциденту на вул. Кульпарківська, 48»,  - коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.
Про пікет в мережі фейсбук - https://www.facebook.com/events/556186897802508/

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.