АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Савельєву знайшли заміну!

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Міському голові Львова запропонували перестати ображатися на головного редактора газети «Ратуша» Миколу Савельєва та вирішити питання в юридичній площині -  зробити відповідне подання щодо звільнення з посади, повідомляють в ГО «СПАС».

Савельєву знайшли заміну!

Громадські активісти запропонували меру вирішити питання відповідно до норм чинного законодавства, а не шляхом виявлення власного невдоволення у ЗМІ.

Натомість, відповідно до виголошених неодноразово мером Садовим принципів кадрової політики у Львівській міській раді, пропонують на посаду головного редактора – Олега Пилипенка.
«Гарант місцевого самоврядування у Львові Андрій Садовий, залюбки запрошує молодих людей обійняти важливі пости у Львівській міській раді. Ми бачимо, всі ключові пости в міській раді займають саме члени його молодої команди. Це і перший заступник міського голови Олег Синютка, і керуючий справами виконкому Марта Литвинюк, і заступник міського голови з питань містобудування Володимир Шевчук, і директор департаменту гуманітарної політики Олег Березюк, і в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Володимир Олійник. І багато, багато інших представників молоді, яких я ще просто не назвав.
Тому, таке рішення щодо рекомендації моєї особи на важливу посаду головного редактора не виникло як говориться, зі стелі.

Особисто, відповідаю кадровим вимогам до цієї посади. У мене повна вища освіта відповідного профілю, є стаж роботи на керівних посадах. Мені відомо, що мер мене поважає та надзвичайно високо цінує. Більше того, копії моїх особистих документів, подяк від мешканців, грамоти від міського голови Львова є у працівника з кадрів бухгалтерії департаменту «Адміністрація міського голови», де я працював свого часу головним спеціалістом управління контролю та аудиту за контрактом.

Також, я є сторонником відставки чинного мера Львова Андрія Садового. Зі своїми однодумцями, роблю все для цього можливе. Але створювати з газети міської ради інформаційний майданчик для висловлення опозиційної думки не планую. В комунальній газеті, на моє переконання, перш за все має бути опублікована унікальна інформація, якої ніде в іншому місці не знайти. Це рішення виконкому та ухвали депутатів, інформація щодо вакансій у міській раді.
Загальний бюджет КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» в 2012 році становив 1225, 5 тисяч гривень, в тому числі з бюджету Львівської міської ради виділено 834,9 тисяч гривень. На балансі КП «Редакція газети Львівської міської ради «Ратуша» знаходиться 4 малі архітектурні форми.
Я не знаю, яке рішення прийме міський голова. Але будь яке його рішення, на мою думку, продемонструє дві важливих для львів’ян речі. Перше – це вірність чи зраду виголошеним мером підходам у кадровій політиці, друге – це правдивість чи фальш щодо протистояння міського голови Андрія Садового і головного редактора «Ратуші» Миколи Савельєва»,  - коментує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Хотите, чтобы Ваш сайт приносил пользу, прибыль??? Заказывайте качественный полный аудит сайта с бесплатной поддержкой от интернет-агентства www.PiAra.com.ua!!!

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.