АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Гелена Пайонкевич розповіла вечірню казку про музей історії медицини

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

“Вечірня казка 13.

Маємо у Львові музей історії медицини Галичини на вулиці Кармалюка, 3. Приміщення належить місту, засновником музею є Українське лікарське товариство, повідомляє пані Гелена на особистій сторінці в соц.мережі фейсбук.

"Будинок в якому розташований музей має виняткову історію. Колись в ньому проживав проф. М. Панчишин, іменем якого названо музей. Після його смерті в будинку залишилися проживати його дружина та син. В 1948 році цей будинок було продано подружжю Г. У 1963 році подружжя звернулося до міськвиконкому з проханням взяти будинок на баланс місцевих рад та повернути їм кошти, витрачені на купівлю будинку. Відповідне рішення виконкому було прийняте в тому ж таки році. В 1969 році будинок було прийнято на баланс міськради.

В 1957 році подружжя Г. переїхали на постійне проживання до Києва, де отримали трикімнатну квартиру.

47 років право власності громади на будинок ніким не оспорювалося. Аж зараз маємо справу в суді за позовом доньки подружжя Г. про визнання права власності на будинок та земельну ділянку в порядку спадкування.

В справі застосовуються норми ЦК УРСР в редакції 1922 року, 1945 року та чинного ЦК України”, - повідомляє начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

"Насправді, соціальні мережі можуть створити просто революцію в місцевому самоврядуванні. Обговорення спільнотою судових процесів міської ради на особистій сторінці керівника юридичного управління перший тому приклад", - зазначає заступник голови ГО "СПАС" Олег Пилипенко.

Фото взято з особистої сторінки Гелени Пайонкевич в соціальній мережі фейсбук.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.