АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

У Львові з’явилися правдиві абсиденти

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Флешмоб «Постріл з пляшки» днями пройшов на пл. Ринок, повідомляють в ГО «СПАС».

Координував акцію громадський активіст – Михайло Германюк.
«Цим флешмобом ми хочемо показати, на скільки є шкідливий алкоголь для здоров’я людей. Щорічно від вживання алкоголю вмирає 350 тисяч українців», - коментують учасники акції.
Після пострілу відкритої пляшки шампанського на пл. Ринок, стояти залишились тільки кілька осіб з плакатом «Купуєш алкоголь – фінансуєш геноцид нації»! Решта учасників флешмобу – впали на тротуар та зімітували в такий спосіб кінцевий результат поступової дії вживання алкоголю.
«Ми підтримали цю акцію, оскільки вона в першу чергу є щирою. Ініціатори ведуть справді тверезий спосіб життя. І європейськість Львова бачать не у дешевих розважальних кнайпах, а у перш за все повазі львівян до власного здоров’я.
Що саме цікаве, флешмоб відбувався на пл. Ринок. Де з одного боку Ратуша, в якій очільник міста однією рукою забирає у львів’ян алкоголь, забороняючи продаж пива в МАФах взагалі та в магазинах після 10 години вечора. Другою рукою, алкоголь продовжує наливатися. Тільки тепер ця монополія знаходиться з другого боку пл. Ринок та на суміжних вулицях. В ролі «наливайки» для львів’ян тепер виступають непереможні лідери гучних історико-архітектурних та морально-етичних скандалів - ресторації Фест», - наголошує заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Реклама:

Купить детские игровые площадки с доставкой и установкой по Украине в интернет-магазине "Алиска".

Проектируем прихожие на заказ в Киеве и области - с нами Вы потратите на 40% меньше!!!

Вертикальні жалюзі на замовлення у Львові - швидко так якісно!

Авторські права 2023 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.