АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

Садовий з Березюком візьмуть до себе в дім біженців?

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

Садовий з Березюком візьмуть до себе в дім біженців?До міського голови Львова Андрія Садового та його колишнього радника, психолога Олега Березюка звернулись з пропозицією розмістити у себе вдома біженців зі Сходу та Півдня України, повідомляють в ГО «СПАС».

Такі можливості у львівських посадовців існують, переконані активісти. Нагадуємо, в минулому році мер Садовий заявив, що переїзжатиме жити у свій новий будинок по вулиці Стрілецькій, загальна площа якого складає 695 кв.м.

«У зв’язку із зростаючою кількістю біженців зі Сходу України на Львівщині, ми звернулия до мера Садового, як до найвищої посадової особи представницької та виконавчої влади у Львові. Як людини, яка пропагує європейськість, християнську мораль та цінності та до просто чоловіка, який завдяки талантам своєї дружини як бізнесмена і власним фінансовим здобуткам у Львівській міській раді, володіє нерухомістю і може прихистити у себе багатьох знедолених біженців з Донбасу.

Також, ми попросили і директора департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради, п. Березюка Олежка Романовича виявити свої найкращі сторони виховання американської медичної школи і оселити кілька родин біженців у себе в особнячку в Сокільниках та в особнячку в смт. Брюховичах по вулиці Шкільна», - прокоментував заступник голови ГО «СПАС» Олег Пилипенко.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.