АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Бог любить добрі справи. Рух помочі біженцям отримав першу підтримку.

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Сергій Коваленко

Бог любить добрі справи. Рух помочі біженцям отримав першу підтримку.

Сьогодні отримали першу підтримку, хтось таки благословляє справу.

В самий перший день діяльності руху захисту біженців зі Сходу та Півдня України "Єдина родина - єдина країна ", пішов помолитися в Києві в Михайлівський Золотоверхий собор. Біля входу одразу зустрів товариша з далеку. Розповів йому про початок справи. Одразу отримав моральну підтримку та перший внесок. І хоч його вистачає лише на канцелярію та покриття витрат за відкриття рахунків, але моїй впевненості на великий почин тепер можна лише позаздрити.

Також зустрів і однодумця, після кави підійшли, ще до одного однодумця-товариша і - вже з сьогодняшнього дня я не сплю на пляжі в гідропарку, чи на вокзалі, де беруть за м'яку залу, хоч і біженці, 36 гривен за ночівлю за сидіння в креслі, плюс окремо туалет.

Тим часом, координатор руху по Львову Олег Пилипенко, почав інформаційну кампанію у в регіоні в ЗМІ.

Що найбільш приємно, так те, що написали з Тернопільської області та запропонували декілька місць для біженців. Підробиці з'ясовуємо. Завтра дуже важливо налогодити співпрацю з півднем України, а також з представниками ЗМІ. Є ще декілька організаційних питань. Пишіть, та телефонуйте. Нам потрібні представники-координатори в кожній області України. "Єдина родина - єдина країна !"

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.