АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Правове самозадоволення мера Львова Садового

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Андрій Федчишин

Розвязувати суперечки між депутатами та міським головою в суді, - вже не новина для львів’ян, а добра традиція за мерства Садового у Львівській міській раді

Цього разу, Садовому не до вподоби стала ухвала Львівської міської ради від 07 лютого 2013 року №2080 «Про внесення змін до структури виконавчих органів Львівської міської ради, затвердження загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів» (судова справа № 461/8546/13-ц, головуючий суддя Мисько Х.М.)
Більше за всіх з цього позову виграє звісно ж суд, якщо припущення щодо корупції в органах судової влади в Україні справді відповідають рівню заявленому неурядовими організаціями. Але і депутати разом з міським головою також не у програші!  Імітація гучного протистояння в сесійній залі, доповнена судовими позовами, дозволяє зберегти обличчя перед виборцями..
Єдиний хто у програші, - сам пересічний мешканець. Який з ранку їдучи на роботу сідає в переповнену та брудну маршрутку. Який платить хабар в дитячий садочок, щоб взяли його дитину, оскільки  вільних місць завжди немає. Який потрапляючи з хворобою в лікарню, має купити за власні гроші всі ліки включно з ватою.
Так чи потрібна Львів'янам така влада, яка судиться сама з собою?
http://reyestr.court.gov.ua/Review/31075625
http://reyestr.court.gov.ua/Review/31075614
http://reyestr.court.gov.ua/Review/32071089
http://reyestr.court.gov.ua/Review/32069622

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.