АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Кому вигідні евакуатори?

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Андрій Федчишин

Кому вигідні евакуатори  у Львові? На це питання є декілька відповідей, міські можновладці заявляють, з рукою на серці та сльозами на очах, що вини переймаються виключно інтересами пішоходів та молодих мам з візочками. Чи можна їм повірити? Можна, але перед тим необхідно проаналізувати факти і події, які відбуваються навколо евакуаторів у Львові.

По перше: евакуатори працюють виключно в центральній частині міста Львова, про те Львів не складається з одного Галицького району, який включає в себе майже всю центральну частину міста, Галицький район най менший за населенням район у місті, а от чого у галицькому районі багато то це усіляких "кнайп", барів та тематичних закладів, які часто густо займають не тільки тротуар, але й проїжджу частину вулиці.

По друге: яка кількість евакуаторів працює у Львові ? Я умаю до десяти, якщо не менше. Така кількість евакуаторів може ефективно вплинути на культуру паркування в місті мільйоннику? Напевно ні, але для ефективної зачистки вулиць в центральній частині міста цього вистачить.

По трете: які ще заходи вживає міська влада для вирішення проблем паркування для мешканців та гостей міста? Відповідь ніякі, місць для паркування катастрофічно не вистачає ті що я міська влада хоче загородити та зробити платними, а нові не створює, не будує підземні парковки та іншими не дає будувати, натомість виношує плани по відгородженню шлагбаумами вулиці Валової для створення платної парковки.

ВИСНОВОК: Напевно запровадження евакуаторів в такому вигляді як вони є, вигідно виключно бізнесменам на площі Ринок та в центральній частині міста, для столиків яких, розчищають тротуари та дороги за допомогою евакуаторів, також не забуваймо за штраф у розмірі 280 грн. за не правильне паркування, який теж комусь попадає в кишеню. Пішоходам легше ходити по місту не стало, а водіям добавився і ще один "побор" на дорозі.


Качественное и недорогое проектирование мебели в Киеве - экономия до 40%!!! Бесплатный замер!!!

Детские площадки на любой вкус на сайте http://алиска.kiev.ua/ с доставкой и установкой.

Авторські права 2022 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.