АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

На Донбасі читатимуть книгу про Львів!

Автор: Наталія Пшик on . Posted in Львів

Громадські активісти відправили в Луганську і Донецьку адміністрації книги про Львів, повідомили в прес-службі ГО «СПАС».

Гуманітарна акція покликана насамперед зацікавити читача старшого шкільного віку україномовною книжкою. З Сєвєродонецьку та Краматорську, книги мають бути розповсюджені в міські, шкільні бібліотеки, у дитячі будинки.

«Де недопрацьовує освіта, там завжди з’являється невігластво. А там де має місце невігластво, - створюється хороший грунт для різноманітних маніпуляцій і врешті до застосування зброї.

Ми скерували книги «Львів назавжди зі мною», автора Пилипенка Олега Владиславовича, - на Схід України. Нехай молоде покоління українського Донбасу читає про життя, історію і культуру своїх співвітчизників із західної частини нашої країни. Гадаю, що знання про одне одного, - ключ до єдності в Україні. В єдності сила!», - прокоментував перший заступник голови ГО «СПАС» Андрій Федчишин.

Книгу львівського автора «Львів назавжди зі мною», активісти ГО «СПАС» обіцяють направити і в зону АТО для українських військових. А наразі, книжку безкоштовно розмістили в бібліотеці ім. Стефаника та інших бібліотеках Львівщини, подарували українській діаспорі в США, Канаді та Італії, передали у Львівський обласний військовий комісаріат для бібліотек військових частин та в Луганську та Донецьку обласні державні адміністрації.

«В моїй книзі «Львів назавжди зі мною», окрім певних історичних і краєзнавчих відомостей і цікавинок, змальована епоха 80-х років у місті. І для мене дуже важливо, щоб наші співвітчизники із східних областей України зрозуміли, що ми спільно пережили радянську епоху. Мали в цей час ті самі проблеми, ті самі переживання, ті самі радощі, перебували в аналогічних обставинах, тощо… У Львові жили такі самі люди, з власними різноманітними потребами і внутрішнім світом, з двома руками і ногами.

Також, принагідно хочу подякувати за фінансово-матеріальну підтримку видання книги «Львів назавжди зі мною» трудовим колективам підприємств «Радар-03» та «Валенсія-Львів»; політикам з Пустомитівської районної організації партії ВО «Батьківщина» Ярославу Мосі, Савчаку Івану, Андрію Фрисі та Роману Паславському; громадським діячам Олегу Кіцу та Андрію Федчишину. Шкода правда, але львівські підприємства, на які покладена економічна задача в суспільстві, серед яких і ПрАТ «Ензим», компанія «Фуджікура», фабрики «Галка» і «Світоч», гуртівня "Час-Пік" і мережа магазинів "Все для меблів", - просто проігнорували мій заклик долучитися до гуманітарного проекту. Для мене це своєрідний лакмусовий папірець зрілості вітчизняного бізнесу.

Я вдячний також і за щирі відгуки на мою книгу, Зиновію Бермесу і відомим краєзнавцям та письменникам: Галині Фесюк, Богдану Бовшику та Ільку Лемку.

Спільно – ми зробили важливу справу», - зазначив автор книги «Львів назавжди зі мною» Олег Пилипенко.

 Фото Олега Пилипенко.

Фото Олега Пилипенко.

Фото Олега Пилипенко.

 

 

 

Авторські права 2019 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.