АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Події та новини Львова

У Львові можна опанувати техніку лінорит!

Автор: Світлана Березюк on . Posted in Львів

В  Музеї Леопольда Левицького відбуваються майстер-класи, під час яких учасники вчаться самостійно опановувати техніку лінорит (гравюра на лінолеумі), в якій сам митець досягнув неабияких успіхів. Всі охочі можуть створити ліногравюру із  кліше-копії Л. Левицького, або ж за власним ескізом, використовуючи ручний друкарський прес Леопольда Левицького. Заняття відбуваються в рамках проекту  “Графічна майстерня Леопольда Левицького“ для  дорослих та дітей за попереднім записом. Про це прес-службу громадської організації «СПАС» повідомили в музеї Леопольда Левицького.

А з 28 грудня до 6 січня у Музей Леопольда Левицького запрошувалися діти на зимові канікули. В цікавій інтерактивній формі учасники знайомилися із зимовими мотивами в графічних та живописних творах митця, а також на дітей чекають захоплюючі майстер-класи із виготовлення зимових композицій та ялинкових прикрас із використанням сюжетів творів Леопольда Левицького. В програмі проекту «Новорічна майстерня Леопольда Левицького» проводилося: тематичне заняття: „Графічна зима Леопольда Левицького” і майстер-клас з виготовлення ліногравюри „Зимовий мотив” за власним ескізом., тематичне заняття „Зимова казка” (за мотивами книжкових ілюстрацій Л. Левицького) і майстер-клас виготовлення композиції „Зимові візерунки” в техніці живопис на склі (за мотивами творів Л. Левицького), творче заняття „Твір -опис за мотивом літографії  Л. Левицького „Зимовий пейзаж” і майстер-клас створення композиції „Зима” в техніці холодного батику (за мотивами графіки Л. Левицького), тематичне заняття „Новорічні мотиви в графіці Л. Левицького” і майстер-клас з  виготовлення ялинкової прикраси в техніці орігамі, творча гра „Новорічні герої” і майстер-клас з виготовлення об’ємно-просторової композиції „Новорічний будиночок”, тематична гра  „Зимові історії” (за мотивами вітальних листівок Л. Левицького) і майстер-клас «Декоративний розпис ялинкової кульки», тематичне заняття „Різдвяні  мотиви в графіці Л. Левицького” і майстер-клас з виготовлення іграшки-мотанки „Різдвяний Ангел”, "У СВІТІ ТВАРИН" (інтерактивна гра та майстер-клас за мотивами анімалістичних творів Л. Левицького)…  

«Без сумніву, Львів – гуманітарна столиця України! В сучасному Львові можна не лише випити філіжанку запашної кави, пройтися брукованими вуличками,  торкнутися архітектурних та сакральних пам’яток... У Львові завжди творили, творять і будуть творити!», - прокоментував голова правління ГО «СПАС» Олег Пилипенко!

Адреса м. Львів, вул.. М. Устияновича, 10/1 (біля Собору Святого Юра) Контакти: (032) 2 610 610 (099) 26 91 222 (067) 14 51 942  

 

 

 

Авторські права 2019 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.