АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

В День прапору буфету не буде!

Автор: Олег Пилипенко on . Posted in Олег Пилипенко

Вже звик, що День підняття національного прапору України над Львівською Ратушею — це суцільний коментар мера Андрія Садового стосовно його безкорисного кохання до Незалежної України.

Але цього року, 3 квітня стало 31-м березня. Учасники буреломних історичних подій відстоювання курсу незалежності України ,переважно - просто проігнорували чергове дивацтво Андрія Івановича і зібралися окремо від піар-театральних дійств в міськраді, за своїм скромним святковим столиком згадати таку важливу для львівян і всіх українців історичну подію. А зрештою, навіщо п. Садовому шануватися? Кожний навчений досвідом львівський студент з гуртожитку, будь який поважаючий себе пенсіонер, що має вдома телевізор, неодмінно підтвердить: архітектуру Львова створив Андрій Садовий, дороги побудував у Львові також Андрій Іванович, ну і звісно на Майдані босими ногами стояв і безвізового режиму з ЄС добувався наш Андрійко Садовий!

Авторські права 2019 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.