АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА

Відкритий лист П. Порошенку

Автор: Олег Пилипенко on . Posted in Олег Пилипенко

Шановний Петре Олексійовичу!

 

Користуючись нагодою, висловлюю Вам свою повагу та шанування! І вітаю з наступаючими релігійними та державними святами!

У світлі подій останніх років в Україні і наочних результатів вже 24-річної практики державництва у пострадянській Україні, до діючого керівника країни виникає одне просте питання. Чи є у Вас проект захисту українців?

Історично, Україна була і монархією, і аристократією, і республікою. Ми є кістка від кістки і плоть від плоті тої людності, яка мешкали на цій землі раніше і будувала у свій час та у свою епоху свою Україну.

Отож люди мають знати, для чого вони живуть саме в цій країні і що саме будують. Майбутнє своїх дітей і онуків? Які звуться українцями та продовжують плани розбудови власної державності для існування власного народу і у власній країні? Чи ми будуємо інтернаціонал, космополітизм; майбутнє олігархам, міжнародним корпораціям та іноземцям?

Міжнародні конфлікти у світі і пов’язані з ними переміщення значної кількості людей – біженців, відсутність вітчизняних масштабних інвестиційних проектів, лімітовані можливості фінансової системи України, нехтування потребою у реанімації історичної правди про українців та їх державність у підручниках з історії, консервативна військова доктрина. Все це чинники, які змушують замислитися, яке буде обличчя України навіть в недалекому майбутньому? Чи пануватимуть українці у своїй сторонці?

З метою гарантованого отримання кореспонденції, відповідь на лист прошу надавати мені виключно на мою поштову адресу: а/с 10220, м. Львів-6, 79006.

02.02.2016 р. Пилипенко О.В.

Авторські права 2019 © АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА. Усі права захищені.
За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «АРМу» гіперпосилання на сайт «АЛЬТЕРНАТИВНІ РІШЕННЯ МІСТА» – arm.lviv.ua – є обов'язковим.